درباره فین وود

شرکت فین وود با هدف پوشش سراسری خاور میانه در زمینه چوب های فراوری شده ( ترمووود) در سال 1393 در تهران تاسیس شد و با جذب کادر مجرب 24 نفره در زمینه های فروش ، فنی ، خدمات پس از فروش ، و دپوی محصول با ارزش 700.000 یورو شروع به فعالیت نمود و به عنوان بزرگترین پخش کننده ترمووود با بیش از 30 کانال پخش در استان و شهرستانهای ایران در حال فعالیت می باشد. مدیران و کارکنان این شرکت با تحصیلات مرتبط و تجربیات چندین ساله و همچنین دانش روز ، در جهت ایجاد رضایتمندی مشتری ، عرضه محصول متفاوت و خدمات پس از فروش بی نظیر همت گمارده اند.

درباره فین وود

درباره فین وود

هدف ما ، رضایت شماست

اهداف

اهداف

اهداف

مجموعه فین وود با هدف پوشش سراری ترمووود در ایران و خاورمیانه و همچنین ارتقای کیفیت این محصول در بازار ایران پا به عرصه نهاده است. ما به رقابت سالم اعتقاد داریم و با تکیه بر نقاط قوت خود و نمایندگان فروش در تمامی استان های کشور رو به پیشرفت و ارتقا مجموعه فین وود حرکت خواهیم کرد. همچنین این مجموعه با حمایت از جامعه طراحان کشور به سوی مدرن شدن ابنیه ، قدم بزرگی را در این راه برداشته است. آگاه سازی مشتریان در راستای خرید متریال اورجینال و ایجاد روابط سالم بین کارفرما و کارکنان شرکت فین وود از دیگر اهداف محقق شده این شرکت می باشد . این مجموعه در چشم انداز خود، پوشش حداقل 80% از سهم بازار را در بازه 2 ساله قرار داده و با امید به خداوند متعال و حمایت مشتریان خود به این مهم دست خواهد یافت . با آرزوی کامیابی و سعادت برای تمامی هموطنان ایران عزیز مدیریت فین وود

چوب ترمو وود فین وود

شرکت فین وود با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی جهان در راستای مقاوم سازی چوب برای فضای خارجی ساختمان محصولی درجه یک را به بازار عرضه می نماید . از دیگر محاسن ترمووود فین وود می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

کانال های توزیع گسترده

کانال های توزیع گسترده

شرکت فین وود در راستای اعتماد سازی مشتریان و دسترسی آسان به محصولات خود در اکثر نقاط ایران کانال های پخش گسترده دارد.
خواهشمندیم برای جلوگیری از سو استفاده افراد سودجو ، استعلام نمایندگی و کانال های پخش مجاز را از طریق سایت یا تماس با شرکت فین وود جویا شوید.
مشتری مداری

مشتری مداری

ما بر این باور هستیم که مشتریان اساس کار ما هستند و فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است.
ما خود را از ابتدا مسئول دانسته و جهت رفاه حال مشتریان گام بر میداریم و در تک تک مراحل فروش و اجرای محصول خود گام به گام با مشتریان خود خواهیم بود.
با مشتریان خود پیمان همکاری مداوم می بندیم و از ابتدای پروسه همانند مشاور در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم.


تیم های اجرایی توانمند

تیم های اجرایی توانمند

تیم های اجرایی شرکت فین وود با ترکیبی از تجربه و نوآوری در خدمت مشتریان عزیز هستند. اجرای بیش از 4000 متر در ماه و 200 متر در روز با کیفیت تحسین برانگیز نشانگر توانمندی مجموعه فنی و اجرایی فین وود می باشد.